Новини

«Перспективний план є лише баченням ефективного територіального устрою», – очільник області

Понад 100 млн грн уже отримали об’єднані громади Черкащини на розвиток своєї інфраструктури. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко під час позачергової сесії обласної ради.

16:25 17.10.2018

«Так має працювати сучасна медицина», – очільник області про скринінгові центри

Мережа скринінгових центрів «Здоров'я жінки» запрацювала на Черкащині. Тепер їх п’ять: у Черкаському обласному онкологічному диспансері, Смілянській міській лікарні ім. Т. Г. Шевченка, у центральних районних лікарнях у Звенигородці, Умані та Золотоноші. Останній центр офіційно відкрили напередодні.

16:22 17.10.2018

Про співробітництво громад району

Заступники голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка і Тетяна Півторак, керівник апарату Леся Соловей та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засіданні Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради. Також у роботі засідання взяли участь спеціалісти Тальнівської міської ради, сільські голови, представники громадських організацій.

09:55 17.10.2018

З урахуванням конструктивних пропозицій. Із засідання колегії райдержадміністрації 16.10 2018

16 жовтня перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка провів засідання колегії за участю голови районної ради Валентини Любомської, сільських голів, представників громадських організацій.

09:42 17.10.2018

Урочисті заходи до Дня захисника України

Напередодні святкових вихідних, 12 жовтня, у Тальнівському районному будинку культури відбувся урочистий захід приурочений Дню захисника України та Дню  українського козацтва.

15:37 12.10.2018