Новини

Тальнівський район – Тальнівська громада. Перспективний план формування територій громад області

Сьогодні під головуванням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка за участю депутатів обласної ради та голів районних рад відбулася координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій, міськими головами, головами об’єднаних територіальних громад, сільськими та селищними головами в режимі селекторного зв’язку.

15:07 01.10.2018

Відбулася 27 сесія районної ради

28 вересня відбулася 27 сесія Тальнівської районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко, його заступники Володимир Гречка, Тетяна Півторак та керівники структурних підрозділів.

15:17 28.09.2018

«Крок до повноправ’я», – очільник області про передання землі об’єднаним громадам

На Черкащині всі об’єднані територіальні громади вже отримали в комунальну власність землі сільгосппризначення державної власності. Раніше це право вже здобули 14 громад, сьогодні – решта 12.

09:16 28.09.2018

Зустріч бібліотекарів району

Зала наповнилася квітами і щирими жіночими посмішками. Відчувалася якась особлива привітність і таємничість, яку ти ось-ось розгадаєш, перегорнувши кілька сторінок найцікавішої книги, дбайливо підібраної мудрим бібліотекарем.

15:22 27.09.2018

З початку року на Черкащині стягнуто понад 90 млн грн аліментів

Понад 90 млн грн аліментів на користь 16 тис дітей стягнуто виконавчою службою області з початку 2018 року. Майже половину цієї суми вдалося стягнути завдяки роботі законів #ЧужихДітейНеБуває, розроблених за безпосередньої ініціативи та участі Міністерства юстиції України.

16:17 26.09.2018

Фотовиставка у Легедзиному

«Чарівний світ природи – окраса й гордість нашого краю» - під такою назвою  відбулася фотовиставка у Легедзинській сільській бібліотеці для дітей різного віку.

09:24 26.09.2018

Зустріч із медичними працівниками

За сприяння райдержадміністрації та районної ради сьогодні відбулася робоча зустріч керівництва центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги із сільськими головами.

16:25 25.09.2018