Символ патріотизму

Бій  під Крутами - бій за майбутнє та символ патріотизму і самопожертви української молоді у боротьбі за українську державність! Символічно, що у День пам’яті Героїв Крут керівництвом району та громади було покладено квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Віддаючи шану героїчним сторінкам нашої історії, ми впевнено дивимося у майбутнє. Висловлюємо безмежну вдячність захисникам за подвиг, в ім’я Батьківщини!

12:06 29.01.2018

Миру всім на рідній землі!

Бій під Крутами - бій за майбутнє та символ патріотизму і самопожертви української молоді у боротьбі за українську державність!

12:03 29.01.2018

Слово поета

Він вірить у неймовірну силу світлих людських почуттів, які можуть змінювати світ. Своєю творчістю він змінює світ душі своїх читачів.

12:01 22.01.2018

Спрацювали усі служби району

17-18 січня активні атмосферні фронти із південного заходу та заходу зумовили в районі складні погодні умови у вигляді випадання снігу.  За даними Гідрометцентру впродовж  2 днів випало 59 см. снігу.

11:55 18.01.2018