Засідання з розгляду звернень громадян

14 березня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, за участю керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей, юрисконсульта райдержадміністрації Мирослава Бугайцова проведено засідання постійно діючої комісії при Тальнівській райдержадміністрації з питань розгляду звернення громадян. На порядку денному засідання було одне питання, про розгляд звернення гр.Мельниченко Л.І. жительки села Павлівка І.

12:50 14.03.2018

Запрошення до щастя

«Жінка – це запрошення до щастя» - під такою ліричною назвою пройшов святковий концерт у районному Будинку культури. Напередодні 8 Березня  тальнівчани вітали зі святом чарівне жіноцтво рідного краю.

12:39 07.03.2018