Майданецьке відсвяткувало День села

Щирістю і родинним затишком запам’яталося святкування у Майданецькому напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України. Вшановуючи ці дні, громада Майданецького 11 жовтня, відзначила ще й День села.

21:00 12.10.2019

Із робочої наради. Щодо забезпечення хворих інсуліном

Останнім часом у районі загострилася проблема із забезпеченням хворих інсуліном, згідно державної програми. Якщо донедавна державне фінансування повністю забезпечувало придбання цього препарату, то з початку цього року половину необхідної суми мають фінансувати місцеві бюджети.

10:11 10.10.2019

У Черкаській області завершуються ремонтні роботи з відновлення автодоріг державного значення, заплановані урядовими програмами на 2019 рік

09:24 10.10.2019

Український культурний фонд

Український культурний фонд  https://ucf.in.ua/    державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

17:11 09.10.2019

А Ви вже маєте відеорезюме?

У Тальнівській районній філії Черкаського ОЦЗ проводять активну просвітницьку діяльність з безробітними щодо створення резюме. Фахівці центру зайнятості радять, як гідно представити себе роботодавцю та надають допомогу у складанні дієвого резюме та допомагають відзняти відеорезюме.

16:06 09.10.2019

Підсумки роботи Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ за 9 місяців 2019 року

Протягом січня-вересня 2019 року послугами Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористалися 2489 громадян, що становить 92,6% в порівнянні до відповідного періоду минулого року. Впродовж 3-х кварталів 2019 року до районної філії звернулося 1868 осіб з питань щодо сприяння у працевлаштуванні, що на 171 особу менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

16:42 08.10.2019