До України завітає Генсек НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг очолить делегацію північноатлантичної ради НАТО, яка відвідає Україну 30-31 жовтня.

15:18 17.10.2019

Президент: Жодної здачі національних інтересів не буде, це – не про мене і не про Україну

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що працює 24 години на добу над припиненням війни на сході України, а питання повернення тимчасово окупованого Криму буде наступним викликом. «Я обіцяв припинити війну на сході та відновити територіальну цілісність України. Сьогодні на це спрямовані всі наші, всі мої особисті зусилля – 24 години на добу», – підкреслив Глава держави в Одесі, під час виступу перед військовослужбовцями й ветеранами АТО / ООС на урочистостях, присвячених Дню захисника України.

08:30 16.10.2019

Команда Міністерства цифрової трансформації презентувала проекти з цифрової освіти та розвитку малого та середнього бізнесу

Консалтинг-зони для підприємців малого та середнього бізнесу допоможуть збільшити появу нових бізнесів у регіонах, кількість робочих місць, сприятимуть розвитку трансформації малого бізнесу у середній (бізнес стане успішнішим) та допоможе українським підприємцям здобути фахові знання з підприємництва.

08:26 16.10.2019