Ремонт дороги у с. Веселий Кут

Розпочато роботи у с. Веселий Кут. Наразі влаштовується основа із щебеневої суміші. У подальшому буде влаштовано асфальтне покриття. Замовником робіт є державне підприємство „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області. Виконавець робіт, згідно проведених тендерних процедур - товариство з обмеженою відповідальністю „Уманьдоррембуд“. Повне завершення робіт очікується до 01.10.2019 року. Загальна вартість робіт становить 2,281 млн. грн.

15:17 26.09.2019

Україна вступає в еру якісних та доступних державних послуг

З метою утвердження функціонування сервісної держави - держави для громадян і бізнесу, забезпечення належної реалізації прав фізичних та юридичних осіб у сфері надання публічних, у тому числі адміністративних, послуг, створення сучасної інфраструктури, зручних та доступних електронних сервісів для надання таких послуг Президент 4 вересня 2019 року підписав Указ № 647/2019 "Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг"

14:45 24.09.2019

Співпраця продовжується

Пройшло не так багато часу відтоді, як Тальнівська районна філія ділилася досвідом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи Отрох Олені.

16:45 23.09.2019

Володимир Зеленський обговорив з представниками МВФ подальшу співпрацю та реформи в Україні

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із заступником директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джулією Козак і керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом.

14:10 23.09.2019