Із засідання виконкому Колодистенської сільської ради

„Проблеми потрібно вирішувати на місцях та надавати методичну допомогу“, - сказала у розмові із жителями Колодистенької громади голова райдержадміністрації Валентина Любомська.  Вона, власне, для цього і взяла участь у засіданні виконкому сільської ради 10 липня, спільно із керівником апарату райдержадміністрації Лесею Соловей та начальниками відділів апарату.

15:32 11.07.2019

Особистий прийом громадян у Мошурові

Аналіз наповнення сільського бюджету, виділення землі учасникам АТО і перспективи утворення однієї ОТГ на території району – це питання, які найбільше турбують жителів села Мошурів.

15:04 11.07.2019

Робоча зустріч із сільськими головами: аналіз наповнення бюджетів та використання резервів

Голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська провела робочу нараду із сільськими головами за участю першого заступника Володимира Гречки, начальника податкової інспекції Олександра Маринченка та спеціалістів фінансового управління.

14:06 10.07.2019

Підвищення пенсій з 1 липня 2019 року

З 1 липня проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму, та інші пенсійні виплати.

15:07 08.07.2019

Підвищення пенсій – це закон, а не разова акція, – Володимир Гройсман

Підвищення пенсій в Україні – це узаконена норма запропонованих Урядом змін до пенсійної системи, які втілюються з осені 2017 року. Саме тому це не разова акція, а процес, який закріплений законодавчо, а значить, не буде відмінений через політичні віяння. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV.

14:52 08.07.2019

Володимир Зеленський: Україна та Канада працюватимуть над розширенням дії двосторонньої Угоди про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій

Україна зацікавлена у посиленні торговельно-економічної та інвестиційної співпраці з Канадою. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо 2 липня у Торонто.

14:48 08.07.2019

Про водні об’єкти області черкащани можуть дізнатися, скориставшись інтерактивною мапою В області розроблена й діє інтерактивна карта водних об’єктів за межами населених пунктів. Над нею працювали фахівці Департаменту агропромислового розвитку ОДА. Сьогодні в обласній адміністрації під час наради детально про неї поінформували.

10:33 08.07.2019

Співпраця і супровід: в ОДА спільно з канадськими спостерігачами обговорили підготовку до парламентських виборів

За два тижні в Україні  відбудуться позачергові парламентські вибори. Майже мільйон черкащан братимуть у них участь. Рівень підготовки та можливі виборчі ризики обговорили сьогодні т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький разом з офіційними спостерігачами від неурядової організації «CANADEM».

10:24 08.07.2019

Рішення про повернення Росії до ПАРЄ було ухвалене давно – Володимир Зеленський

Рішення про повернення Росії до ПАРЄ було ухвалене давно – Володимир Зеленський Рішення про повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи було ухвалене давно. За словами Президента України Володимира Зеленського, це стало зрозуміло під час його нещодавніх візитів до Німеччини, Франції та Брюсселя.

15:35 01.07.2019

Уряд затвердив обсяг держзамовлення на підготовку фахівців у 2019 році

Уряд затвердив обсяг держзамовлення на підготовку фахівців у 2019 році Кабінет Міністрів затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2019 році, а також проектні обсяги державного замовлення на 2020 та 2021 роки.

15:30 01.07.2019