Новини

Роботу знаходить той, хто її шукає! А якщо не вдається, допоможе служба зайнятості

Служба зайнятості завжди готова допомогти роботодавцю знайти кваліфікованого працівника, а безробітним знайти для себе підходящу роботу! Як свідчить досвід значно швидше знаходить місце праці той, хто наполегливо її шукає. Щоб спростувати хибність думки про неможливість знайти роботу у період карантину пропонуємо приклад успішного працевлаштування безробітної Карабанової Валентини Олексіївни за сприянням кар’єрного радника Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ.

15:40 21.10.2020

До уваги шукачів роботи!

Служба зайнятості володіє інформацією про вакантні посади державних службовців по регіонах України, умови, дати і місце проведення конкурсів, яку офіційно щоденно надає Національне агентство України з питань державної служби.

09:26 23.09.2020