Вакансії та зарплата

Ще за шкільною партою, мабуть, кожен із нас мріяв:  «Виросту, вивчуся, піду працювати, зароблю грошей…..!!!! Ото буде життя!!!...»

12:07 20.06.2019

Світлій пам’яті Петра Григоровича Каракулі

Він був справжнім патріотом. Так говорять всі, хто знав відомого на Тальнівщині громадського діяча, волонтера Петра Каракулю. Минуло чотири роки, як його немає поруч. Але залишилися його добрі справи.

09:08 19.06.2019

День села у Глибочку

Святкування Дня села – це справжня подія для кожного жителя громади. У цьому вкотре переконалися всі, хто завітав 15 червня у Глибочок. Святкова програма була цікавою та насиченою, навіть сама назва „Хай квітне Глибочківський край!“ уже навіває оптимістичні нотки, очікування чогось незвичайного.

17:32 18.06.2019

Володимир Зеленський: Повернення миру в Україну – це мій пріоритет

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що встановлення миру в Україні наразі для нього є одним із ключових завдань, виконання якого він прагне. Саме тому питання миру було головним під час його сьогоднішніх конструктивних перемовин із Президентом Франції Еммануелем Макроном.

11:43 18.06.2019

МОН: Відтепер школи зможуть організовувати для дітей мережеву форму здобуття шкільної освіти

Відтепер школи зможуть організовувати для дітей мережеву форму здобуття шкільної освіти – це дозволить будувати індивідуальну траєкторію школярам, а також самій школі пропонувати учням цікавіші форми навчання. Крім цього, пропонуються нові підходи до роботи вечірніх шкіл. Усе це передбачено Положенням про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти (зареєстровано у Міністерстві юстиції за № 547/93518 від 22.05.2019), що набув чинності 14 червня 2019 року.

11:38 18.06.2019