Новини

Черкащина має всі передумови, аби її жителі могли працювати й відчувати себе частиною Європи, – Тарас Висоцький на Дні кар’єри ЄС у ЧДТУ День кар’єри ЄС проходить на Черкащині. Він покликаний ознайомити й поінформувати молодь нашої області про реальні шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості в контексті європейської інтеграції України. Цей захід уперше організували силами Представництва Європейського Союзу в Україні та Черкаського державного технологічного університету за підтримки Черкаської ОДА, міської ради, обласного та міського центрів зайнятості.

09:50 24.05.2019

158-ма річниці перепоховання праху Великого Кобзаря

22 травня, у день 158-ї річниці перепоховання праху Великого Кобзаря на Чернечій горі в Каневі, представники Тальнівщини на чолі з головою районної державної адміністрації Валентиною Любомською зібралась там, де височіє пам’ятник митцю, щоб віддати данину шани українському пророку. Вшановуючи генія українського народу відбулася урочиста церемонія покладання квітів на могилу Т. Г. Шевченка за участю офіційних осіб, делегацій. Крім того священнослужителі відправили панахиду на могилі Т.Г. Шевченка за участі різних релігійних конфесій. Були заслухані виступи представників офіційної делегації, зокрема очільника області Олександра Вельбівця. Гості мали змогу оглянути виставки майстрів народної творчості. На завершення урочистого заходу ведучі запросили всіх бажаючих відвідати музей Кобзаря.

16:38 23.05.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Як внутрішньо переміщеній особі стати на облік у місцевій лікарні?

Доброго дня!  Мене звати Ірина, я «вимушена переселенка» з Донецької області. Понад два роки проживаю у місті Хмельницький і за цей час жодного разу не зверталася до лікарів, проте наразі маю таку потребу. Поясніть будь ласка, що мені, як внутрішньо переміщеній особі, необхідно зробити щоб стати на облік у місцевій лікарні. Ірина Завальська Забезпечення основних життєвих потреб у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й досі залишається актуальним для нашої держави. У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно. Нагадаю, кожний пацієнт, який досяг 14 років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування, відповідно до його рекомендацій.

15:32 22.05.2019

Відкривай, змінюй: головний бізнес-івент року відбудеться в Черкасах

Економічний форум «OPEN BIZ» вже вдруге збере у Черкасах бізнес «без краваток» та об’єднає 11 бізнес-спікерів, найкращих експертів-практиків та 200 підприємців. Збере всіх ця подія регіонального масштабу 1 червня у Долині троянд.

09:44 22.05.2019

Інформаційна війна - не на користь району. Із засідання координаційної наради 20.05.2019

Розпочинаючи нараду, голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська наголосила на важливості командної роботи, чесності та справедливості один до одного та до виконання своїх функціональних обов'язків, що особливо важливо в умовах інформаційної війни, яку ведуть у районі окремі ЗМІ.

11:44 21.05.2019