День вишиванки

В день вишиванки 16 травня працівники структурних підрозділів Тальнівської районної державної адміністрації організували невеличкий флеш-моб та масову фотосесію у вишиванках, приурочену до Дня вишиванки. З кожним роком вишиванка набуває все більшої популярності, її охоче одягають не лише дорослі, а й діти. Не буває жодної урочистої події у Тальнівському районі, щоб не можна було побачити цих барвистих сорочок. Для когось це лише гарна та стильна річ, а хтось вкладає у образ, дещо більше ніж просто мода.  Віримо, що з кожним роком у акціях до Дня вишиванки прийматимуть участь все більше і більше бажаючих!

10:38 16.05.2019

В травні місяці на Тальнівщині проходили культурно-мистецькі заходи

Так 8 і 9 травня в усіх населених пунктах  відзначали День пам'яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тальнівчани віддали данину героям війни, сьогоднішнім захисникам України, мужність і самовідданість яких є невичерпним джерелом  та прикладом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

11:13 15.05.2019

Служба зайнятості запрошує до співпраці!

Соціально-економічні перетворення в нашій країні постійно змінюють ситуацію на ринку праці, для стабілізації якої необхідно пропонувати щось нове, проводити додаткові заходи, які б позитивно впливали на його стан. Зрозуміло, що стан суспільства базується на соціальній взаємодії людей.

09:12 15.05.2019

На Тальнівщині відбувся патріотично-мистецький проект «Армія з народом».

З 6 травня по 14 травня 2019 року розпочато перший етап Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом" за участю Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, на чолі з  начальником-художнім керівником, полковником Ігорем Биковським, фолькльорного гурту "СВЯТОВИД" та солістів: Галини Довбецької, Ольги Степанюк, Анни Лотиш, Сергія Пенковця та.

15:59 14.05.2019

Запровадження надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

До уваги  пільгових категорій населення. Доводимо до вашого відома, що відповідно до змін у законодавстві змінено порядок надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг, який вступає в дію з 01.10.2019 року.

11:42 14.05.2019

Майже 900 ОТГ вже створено в Україні, – Геннадій Зубко

Майже 900 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) вже створено в Україні станом на 10 травня 2019 року. З них в 66 територіальних громадах відбудуться перші місцеві вибори 30 червня, ще 25 очікують на рішення ЦВК. Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, підготовленого Мінрегіоном.

11:32 14.05.2019

2 місяці громадам ? на підготовку й подання до Мінрегіону інфраструктурних проектів

Об’єднані територіальні громади мають два місяці на підготовку та подання до Мінрегіону проектів із поліпшення інфраструктури. Нагадаємо, 54 громадам області на цей рік передбачили з держбюджету субвенцію в 95,6 млн грн.

11:15 14.05.2019