Розпочалося будівництво медичної амбулаторії у селі Тальянки

Розпочалося будівництво медичної амбулаторії у селі Тальянки Тальнівського району. Будівельний майданчик відвідали голова Тальнівської райдержадміністрації Валентина Любомська та її перший заступник Володимир Гречка спільно із сільським головою Іваном Шилкіним.

12:45 23.04.2019

Тут важлива координація, – Тарас Висоцький про допомогу Черкаської АРР громадам області Спроможні об’єднані територіальні громади мають стати базовим елементом системи влади України в майбутньому. Нині на Черкащині створено 57 ОТГ, 54 з яких перебувають на прямих міжбюджетних відносинах із державним бюджетом. Тому першочерговим завданням для них є визначення пріоритетів розвитку та раціонального використання отриманого ресурсу на благо громади. Допомагають визначати пріоритетні напрями розвитку громади та залучати додатковий фінансовий ресурс фахівці Черкаської агенції регіонального розвитку.

11:06 23.04.2019

У трьох громадах-об’єднавцях Черкащини призначили вибори

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила 30 червня перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах. З-поміж них – три з Черкащини.

09:43 23.04.2019

Черкаські громади-переможці 3 раунду Програми «U-LEAD з Європою» розпочали роботу зі створення ЦНАПів

У 10 ОТГ Черкащини, які стали переможцями 3 раунду Програми «U-LEAD з Європою», стартували роботи зі створення Центрів надання адміністративних послуг. 17-19 квітня їх відвідали уповноважені спеціалісти Програми разом з представниками Департаменту регіонального розвитку ОДА, аби уточнити індивідуальні потреби та необхідний обсяг допомоги для створення належного ЦНАП.

09:24 23.04.2019

14:56 19.04.2019

До уваги жителів Тальнівського району!

25 квітня 2019 року з 11.00 до 13.00 год. в залі засідань Тальнівської районної ради (вул. Соборна, 28) керівництвом управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводитись виїзний особистий прийом громадян. Попередній запис на прийом проводиться відповідальним працівником управління до 23 квітня 2019 року за телефоном (0472) 63-36-55.

12:50 18.04.2019

З метою поліпшення якості обслуговування населення

Тальнівським відділом з обслуговування громадян Головного управдіння Пенсійного Фонду у Черкаській області з метою поліпшення якості обслуговування населення створено два агентських пункти на базі Мошурівської та Білашківської сільських рад.

15:27 17.04.2019

У службі зайнятості запрацювала нова модель надання послуг

У роботу служби зайнятості протягом останніх років впроваджено ряд нових сервісів щодо надання послуг населенню та роботодавцям, зокрема, електронні кабінети пошукача роботи та роботодавця. Також клієнти служби зайнятості мають можливість презентувати себе у створених відеорезюме та відеопрезентаціях. Водночас є можливість зарекомендувати себе роботодавцю у форматі он-лайн співбесіди.

14:37 17.04.2019