Із засідання колегії. Щодо оптимізації освітньої мережі

25 січня відбулося розширене засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Володимира Гречки, за участю депутатів районної ради, сільських голів, представників громадськості, ЗМІ.

14:22 28.01.2019

Ювілейні 65: визначних творців Черкащини нагородили державними й обласними відзнаками

Черкащина – унікальний історичний край, який цілком справедливо можна вважати «серцем» України. Найціннішим же скарбом нашої області є її жителі – працьовиті й талановиті, наполегливі й мудрі, справжні патріоти рідного краю. 24 січня в обласній філармонії з нагоди 65-річчя області почесні нагороди одержали ті, хто впродовж років творив Черкащину.

08:30 25.01.2019

Організація надання освітніх послуг

22 січня відбулася нарада з питань співпраці райдержадміністрації та об'єднаної територіальної громади в організації надання освітніх послуг за участю місцевих ЗМІ.

17:07 23.01.2019

Разом з власної волі з 1919 року

“Разом з власної волі з 1919 року” – під таким гаслом Україна відзначає столітній ювілей Акта Злуки 22 січня. Інститут національної пам’яті пропонує інформаційні матеріали до Дня Соборності.

14:00 22.01.2019

До уваги представників агропідприємств! На випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

12:43 22.01.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Чи має роботодавець при звільненні виплатити  всю суму одразу?

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

Павле Дмитровичу, вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець  за це відповідальність?

12:39 22.01.2019