Відповідальність на кожному з нас. Із координаційної наради 12.02.2019

12 лютого під керівництвом першого заступника голови Тальнівської райдержадміністрації Володимира Гречки відбулася щотижнева координаційна нарада, завданням якої є об'єктивний аналіз проблем життєдіяльності району та планування і вироблення чіткого механізму роботи для вирішення поставлених завдань.

08:46 14.02.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції».  Що треба зробити для виплати аліментів?

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Що треба зробити для виплати аліментів?

Павло Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

08:12 12.02.2019

Дорожні ремонти-2019: в області визначили пріоритетні об’єкти

Більше 700 млн грн на ремонти доріг державного значення та 488 млн грн – для місцевих доріг спрямують цьогоріч на Черкащині. Про першочергові напрямки роботи говорили у ході прес-конференції під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

08:46 11.02.2019

Семінар з міським та сільськими головами Тальнівського  району

Восьмого лютого у залі засідань районної ради відбувся семінар з міським та сільськими головами Тальнівського району. Семінар провели голова районної ради Валентина Любомська та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка.

14:50 08.02.2019

З початку року Черкащина отримала майже тисячу «пакунків малюка»

Молоді матусі області продовжують отримувати гарантовану державою допомогу при народженні дітей. Так, з початку року на Черкащину вже доставили 924 «бейбі-боксів». З них останню поставку у 462 «пакунки малюка» відвантажили сьогодні, каже директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

08:05 08.02.2019