Новини

Залучення додаткових коштів та інвестицій – один із напрямків розвитку району. Із засідання колегії 19.02.2019

19 лютого відбулося розширене засідання колегії Тальнівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Володимира Гречки, за участю депутатів районної ради, сільських голів, представників громадськості, ЗМІ.

11:45 20.02.2019

Шановні жителі Тальнівського району!

Тальнівська районна державна адміністрація спільно з районною радою  в рамках розробки перспективного плану розвитку Тальнівського району на 2019 – 2021 роки проводить опитування мешканців району з метою проведення оцінки рівня нинішнього стану якості життя, визначення основних проблем, які на Вашу думку, існують в районі та вивчення бачення майбутнього і перспектив розвитку району.

12:18 19.02.2019

Вшановуючи пам'ять мужніх воїнів

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану.

16:20 15.02.2019

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану          Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

11:57 15.02.2019

Щодо дотримання податкового законодавства

14 лютого відбулося засідання міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, інспектор з праці Іван Сокол, начальник податкової інспекції Олександр Маринченко, радник голови районної ради Олександр Дімітров, керівники структурних підрозділів та інших органів виконавчої влади району.

12:35 14.02.2019