Освіта: аналіз ситуації, спільні рішення в інтересах громад району

Питання оптимізації освітньої мережі вже не просто актуальне, а одне з найболючіших. Особливо, враховуючи соціальну напругу у сільських населених пунктах, у більшості з яких школи є малокомплектними, а від так, підпадають під реорганізацію.

15:02 11.01.2019

Оптимізація шкіл - якісне навчання дітей

Перспективи функціонування освітньої галузі Тальнівського району обговорювали 4 січня в районній державній адміністрації на розширеній нараді з директорами шкіл та сільськими головами.

09:58 09.01.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Хто має право вступати в шлюб?

Павле Дмитровичу, ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись  якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи  і чи обов’язково для цього чекати місяць?

16:42 08.01.2019

Напрямки роботи визначено. Перша координаційна нарада у 2019 році

Восьмого січня перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка провів координаційну нараду за участю заступника Тетяни Півторак, керівника апарату Лесі Соловей, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука, керівників структурних підрозділів та інших органів виконавчої влади.

15:58 08.01.2019

Відбувся Новорічний шаховий турнір «Шевченків край»

30 грудня в місті Звенигородка відбувся Новорічний шаховий турнір «Шевченків край», в якому взяли участь спортсмени з Тальнівського району (Проценко Олег – Кобринове, Слободяник Микола, Петришин Володимир,  Лавріненко Андрій – м. Тальне). У турнірі наш Тальнівський район виборов І командне місце.

14:10 08.01.2019

Різдвяні привітання

За гарною українською традицією, на початку Нового року та у Різдвяні свята ми звикли віншувати один одного гарними побажаннями, колядками та щедрівками.

12:56 08.01.2019