Розпочався відкритий чемпіонат із шахів

21 січня розпочався Відкритий чемпіонат міста Тального з шахів. Організаторами заходу виступили сектор з питань молоді та спорту управління соціального захисту населення райдержадміністрації і Тальнівська міська рада.

09:27 22.01.2019

Збори у Глибочку.  Освіта: аналіз ситуації, спільні рішення в інтересах громад району

Збори у Глибочку. Освіта: аналіз ситуації, спільні рішення в інтересах громад району

В усіх дев'яти навчальних закладах району, які підпадають під реорганізацію у наступному навчальному році, проведено роз'яснювальну роботу. Тепер рішення за громадами. Чи спроможні вони утримувати малокомплектні заклади і в якому статусі, чи це доцільно і раціонально?.. Надані відповіді будуть опрацьовані відділом освіти і винесені на розгляд депутатів на сесії районної ради.

16:53 17.01.2019

Введені додаткові рахунки з ПДФО, військового збору,  екологічного податку та нові реквізити рахунків для зарахування надходжень для новостворених ОТГ

Головне управління ДФС у Черкаській області звертає увагу платників регіону на додатково відкриті рахунки за кодами:

14:40 17.01.2019

З 1 січня 2019 року всі аптеки зобов’язані використовувати РРО

З 1 січня 2019 року фізичні особи підприємці - платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов'язані використовувати реєстратори розрахункових операцій незалежно від обсягу доходу.

14:35 17.01.2019

Про формування у районі спроможних мереж надання первинної медичної допомоги

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги.

08:55 16.01.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Що потрібно зробити у разі втрати паспорту за кордоном?

Павле Дмитровичу, перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, зі мною трапилася неприємна історія – в мене викрали закордонний паспорт. Згодом все відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка,  як правильно діяти в такому випадку?

15:15 15.01.2019