Виховання патріотичних почуттів у молоді

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо у стінах школи сформувати готовність до виконання конституційного обов’язку та удосконалення життєво необхідних умінь та навичок кожної молодої людини.

14:59 18.09.2018

Стан готовності до роботи в зимовий період. Із засідання комісії

14 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови РДА Гречки В.В. за участю керівників усіх  спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто  питання  щодо  готовності до роботи в зимовий період 2018-2019 років та мінімізацію негативних наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ризиками зимового періоду.

16:00 17.09.2018

Відбулися фінальні змагання обласної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

15 вересня 2018 року команда держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування району взяла участь у обласних фінальних змаганнях, які проводились в м.Черкаси. Брали участь у наступних видах - волейбол, шашки, шахи, настільний теніс. Ми раді за нашого колегу Цибулька Андрія, який став чемпіоном області з шахів, здобувши перемогу над усіма суперниками. Вітаємо і бажаємо подальших успіхів у спорті та житті.

08:22 17.09.2018

На старт! До нових перемог!

Колектив Тальнівської районної державної адміністрації на чолі із головою Василем Клименком приєдналися до Олімпійського пробігу, який відбувся 14 вересня у рамках „Олімпійського тижня“.

12:24 14.09.2018

Враховуючи всі наслідки і перспективи

Якщо від рішення залежить доля інших людей, майбутня діяльність закладів соціальної сфери, то приймати їх потрібно вкрай виважено і обдумано. Такою була основна теза зібрання.

09:56 13.09.2018