Перші «бейбі-бокси» прибули на Черкащину

Породіллі області почнуть отримувати дитячі набори з усім необхідним для новонароджених. Першу партію у 255 «пакунків малюка» сьогодні доставили на Черкащину, говорить директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

08:22 13.09.2018

Щотижнева координаційна нарада 11.09.2018

Сьогодні голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко провів щотижневу координаційну нараду за участю першого заступника Володимира Гречки та керівників структурних підрозділів.

15:31 11.09.2018

Добрий початок важливої справи

Вчора голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко та його перший заступник Володимир Гречка проінспектували ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 241402 /Т-24-15 Тальне − Кам’янече − Нерубайка − Голованівськ – Ульянівка/ − Майданецьке – Вишнопіль (центральна дорога від с. Майданецьке до с. Вишнопіль через с. Зеленьків).

15:35 07.09.2018

Крок до вирішення екологічних питань

Питання екологічної безпеки району – одне з пріоритетних напрямків роботи. Роботи складної і непередбачуваної. Аж надто, коли проблеми нагнітаються штучно: місцеві газети поширюють неперевірену і неправдиву інформацію.

14:57 07.09.2018