Освята храму у селі Лоташевому

Святістю та благоговінням відгукуються у душах прихожан гучні переливи церковних дзвонів. Линуть у світлу блакить палкі слова молитви. Молитви за Україну, за мир, за кожного з нас.

08:33 27.08.2018

Відкриття меморіальної дошки Артему Жовтобрюху

24 серпня у День Незалежності України, на знак вшанування пам’яті загиблого у зоні АТО захисника України, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки військовослужбовцю Артему Жовтобрюху.

15:23 24.08.2018

Очільник області привітав черкащан із головними святами країни

Очільник області привітав черкащан із головними святами країни Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України тривають на Черкащині. В обласному центрі церемонія підняття синьо-жовтого стяга відбулася зранку на Соборній площі.

11:46 23.08.2018

Забезпечення протипожежного захисту!

За інформацією Черкаського обласного центру гідрометеорології на Черкащині та в нашому районі 22-27 серпня переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

09:33 23.08.2018

Представлення головного лікаря

21 серпня в залі засідань Тальнівської центральної районної лікарні відбулось представлення нового головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Олега Солодька.

12:14 22.08.2018

Першочергові напрямки роботи. Із засідання колегії райдержадміністрації

21 серпня голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко провів розширене засідання колегії райдержадміністрації за участю членів : голови районної ради Валентини Любомської, першого заступника Володимира Гречки,  міського голови, голови  громадської ради  та інших. Запрошені були  керівники структурних підрозділів, сільські голови,керівники  територіальних органів  виконавчої влади.

16:27 21.08.2018