Новини

Тарас Висоцький: ОТГ Черкащини готуються до реалізації проектів коштом інфраструктурної субвенції

Уже четвертий рік поспіль держава підтримує тих, хто добровільно створив об’єднані територіальні громади, надаючи інфраструктурну субвенцію. Цьогоріч на це Черкащині передбачили понад 96 млн грн, зазначає перший заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький.

14:31 10.04.2019

Бізнес-майстерня „Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном“

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва   Черкаської   області   на   2017 – 2020   роки   та   Програми    її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ „Готові до співпраці з Німеччиною“ буде проведено Бізнес-майстерню „Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном“,

14:14 10.04.2019

Очільник області взяв участь у відкритті щорічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини»

У Черкасах 9 квітня розпочала роботу щорічна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини». На відкриття завітали голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, начальник управління освіти в області Валерій Данилевський та освітянська громада з усієї області.

13:59 10.04.2019

Обстеження автомобільних шляхів району: пріоритетні ділянки ремонтних робіт

9 квітня головою Тальнівської районної державної адміністрації Валентиною Любомською спільно з головами Мошурівської сільської ради Наталією Пономаренко та Потаської сільської ради Сергієм Тарамбулою проведено зустріч з представниками Служби автомобільних доріг у Черкаській області - замовника робіт, ТОВ „ШРБУ-48“ - виконавця робіт по об’єкту тендерної закупівлі „Поточний дрібний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-24-11 Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка км 44+600 - км 74+000 (окремими ділянками), Черкаська область“. Вказана ділянка дороги простягається від початку с. Мошурів Тальнівського району до с. Поташ Маньківського району.  На зустрічі також був голова Маньківської районної державної адміністрації Василь Клименко.

09:35 10.04.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Як змінити місце голосування  під час повторного голосування?

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталась до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю питання, чи потрібно ще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.

15:59 09.04.2019

Cемінар: актуальні питання ведення бізнесу

Актуальні питання ведення бізнесу – такою була основна тема семінару для підприємців, який відбувся за сприяння Тальнівської райдержадміністрації 9 квітня у залі засідань Тальнівської районної ради

15:14 09.04.2019