Відбулися командно-штабні навчання

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2019 рік10-11 квітня відбулися командно-штабні навчання з  органами управління Тальнівської районної ланки та Тальнівської міської ланки об’єднаної територіальної громадитериторіальної підсистеми єдиної  державної системи цивільного захисту на тему: „Дії органів управління та сил цивільного захистуТальнівської районної ланки та Тальнівської міської ланки об’єднаної територіальної громади Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій  техногенного та природного  характеру в умовах мирного часу та особливий період“.

21:29 12.04.2019

Адміністративні пілоти: у чотирьох ЦНАПах області доступні послуги з державної реєстрації актів цивільного стану

Центри надання адміністративних послуг міст Черкаси, Ватутіне, Умань та Кам'янської райдержадміністрації стали пілотними у запровадженні надання послуг з реєстрації актів цивільного стану. Тут можна отримати послуги з державної реєстрації народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміна імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, реєстрація смерті, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку ОДА.

12:52 12.04.2019

Співпраця із Центром соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Умані

Невід'ємною частиною ефективної діяльності Служби у справах дітей райдержадміністрації є співпраця із обласним міжрегіональним Центром соціально-психологічної реабілітації дітей у місті Умані.

08:58 12.04.2019

Профілактичний рейд: Вишнопіль, Зеленьків, Майданецьке

З метою обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які потрапили в складні життєві обставини, здійснення контролю за станом виконання передбачених чинним законодавством батьківських обов’язків з виховання та утримання дітей, Службою у справах дітей районної державної адміністрації 9 квітня проведено виїзний профілактичний рейд в села Зеленьків, Майданецьке, Вишнопіль.

08:48 12.04.2019

Розчистка трас ПЛ - важливий захід для забезпечення надійного електропостачання

Для забезпечення надійного та безперебійного електропостачання споживачам  стан електричних мереж повинен відповідати діючим вимогам  нормативно-технічних документів. Серед основних обов’язків електропередавальної організації є безперебійна та якісна передача електричної енергії споживачам та якісне обслуговування електромереж.

13:20 11.04.2019

Наша армія і оборонний сектор відповідатимуть стандартам НАТО, – Президент затвердив Річну нацпрограму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік». Глава держави назвав підписання документа дуже важливою подією, адже ним затверджується план співпраці України з Північноатлантичним альянсом до 2020 року.

12:55 11.04.2019