Як та навіщо пишуть проекти розвитку громад?

Такою була тема тренінгу, який провела представник Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало на запрошення голови районної ради Валентини Любомської.

15:28 12.03.2019

Вибори 2019: як змінити місце голосування?

2019 рік є роком виборів — і президентських, і парламентських. Згідно з Конституцією України одним із ключових прав громадян є право обирати і бути обраними.

14:04 12.03.2019

205 років від дня народження Кобзаря

9 березня минає 205 років від дня народження Кобзаря. Пам’ятні заходи відбулися у Каневі. Участь у них взяв Президент України Петро Порошенко, очільник області Олександр Вельбівець, представники районів, міст, об’єднаних громад Черкащини, зокрема і делегація Тальнівського району.

11:13 12.03.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції».  Що таке «Пакунок малюка»?

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Що таке «Пакунок малюка»?

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?

16:09 11.03.2019