Відбулося чергове засідання тендерного комітету

4 березня, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей, за участі членів комітету відбулося чергове засідання тендерного комітету при Тальнівській райдержадміністрації.

15:35 05.03.2019

Рубрика «Консультує Міністр юстиції». Які права підлягають  державній реєстрації?

Доброго дня, Павле Дмитровичу! Хочу звернутися до  Вас за порадою. Я довго судилася і нарешті виграла суд про визнання права власності на квартиру. Отримала рішення і тепер не знаю куди звернутися. Я  людина похилого віку і мені складно самій розібратися в законах. Прошу, поясніть, що робити з цим рішенням  суду?

12:43 05.03.2019

Щотижнева координаційна нарада. 04.03.2019

Четвертого березня під керівництвом першого заступника голови Тальнівської райдержадміністрації Володимира Гречки відбулася щотижнева координаційна нарада.

10:02 05.03.2019

Ні прізвища, ні посади нікого не врятують від відповідальності, якщо факти підтвердяться – Президент Президент Петро Порошенко наголошує, що ні прізвища, ні посади нікого не врятують і винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти провини будуть доведені. Так під час регіональної поїздки Глава держави прокоментував журналістам останні події довкола  «Укроборонпрому».

16:53 28.02.2019